נוסעים לחתונה משאירים את הרכב בחניה

מוזמנים לחתונה? במקום להיתקע בפקקים, לטלטל את הרכב שלכם בדרכי עפר ולהרגיש מוגבלים – SMARTBUS דואגת לכם להסעה היישר אל פתח האולם!

הזמנה לחתונה

מזל טוב, אתם שוב מוזמנים לחתונה. בין אם מדובר בחברים הכי טובים שלכם, ובין אם מדובר בחבר לעבודה שאתם לא ממש סובלים אבל חייבים להפגין קולגיאליות, אתם מתחילים להיערך לקראת האירוע. שוקלת מה תלבשי והאם יש תמונות שלך בפייסבוק או באינסטגרם מהחתונה לפני חודש, כשלבשת את אותה השמלה. מתלבט אולי כדאי שתסתפר לפני והאם חשוב שתגיע לחינה. בערך אז נכנסת לתמונה גם הנוסחה המתמטית לחישוב גודל הצ'ק (משהו בסגנון מידת קרבה כפול איכות האלכוהול באירוע, לחלק לסיכוי שהחברות שלכם תשרוד) וכל העת, כמו זמזום טורדני, שבה ועולה המחשבה על הנסיעה.

לא רוצים לנהוג, רוצים להשתגע

שוב אתם מתחבטים, האם להביא בעצמכם את האוטו, להיתקע בפקקים עם כל עם ישראל, להעביר את הערב פיכחים עד כאב, לצאת מוקדם כדי לא להירדם על ההגה, לחפש חניה בלילה ברחוב שלכם. מצד שני, מה האלטרנטיבה? לנסוע בתחבורה ציבורית? לבלות את הדרך הלוך וחזור עם איזה טרמפ ששידכו לכם החתן והכלה?

עם SMARTBUS אתם לא צריכים להתפשר! SMARTBUS מסדרת לכם הסעות לקבוצות קטנות – גם לחתונה. ארגנו את החברים הטובים או המשפחה, הזמינו הסעה לחתונה באמצעות אתר SMARTBUS והשאירו מאחוריכם את דאגות הנסיעה.

SMARTBUS סוגרת לכם את הפינה

זה קל! המערכת החכמה של SMARTBUS מסננת עבורכם באופן היעיל והחכם ביותר את שירותי ההסעות ברחבי הארץ. כך למשל, אם אתם נוסעים לחתונה מבית דגן לתל אביב, תוכלו לבחור חברת הסעות במרכז, אשר הציעה לכם את הצעת המחיר המשתלמת והמתאימה ביותר ולהיות בטוחים שהחברה עברה את הליך הסינון האיכותי של SMARTBUS. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לציין את נקודת המוצא שלכם ואת מיקום האירוע ולבחור את שעת היציאה ולקבל את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר, הישר אל המחשב שלכם! בשלב זה תוכלו לבחור רכב הסעות מתאים על פי כמות הנוסעים וצרכיהם ולהמתין ליום המיועד כדי לקרוע את הרחבה!

ערבבו שמחה בשמחה – סגרו הסעה לחתונה עם SMARTBUS!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.