תנו קפיצה לשלג עם smartbus

חושבים על בילוי קסום ומושלג בחרמון? עם Smartbus השלג מעולם לא היה קרוב יותר! תנו ל- Smartbus לדאוג לכם להסעה איכותית לחרמון במחיר המשתלם ביותר עבורכם!

שטפו את העיניים בלבן

גם אתם מתכננים עוד מהחורף לפני שנתיים לשפשף את כישורי הסקי שלכם, אבל בינתיים מסתפקים בגלישה באינטרנט? הכפפות שלכם צוברות אבק במחסן? חולמים על פסגות מושלגות רחוקות? בטוחים שלו רק ניתנה לכם הזדמנות הייתם מוכיחים את כישרונכם החבוי לבניית איש שלג? מתגעגעים לתפוס טרמפ על הרכבל כשכל הנוף סביבכם צבוע בלבן? אז למה אתם מחכים? היכנסו לאתר  Smartbus, ארגנו הסעה איכותית ומשתלמת בקלות ובמהירות ותנו קפיצה לחרמון!  

מה בעצם Smartbus עושה עבורכם?

עד היום כשארגנתם הסעה, הייתם צריכים לאתר חברות הסעות פוטנציאליות, לפנות באופן פרטני לכל אחת מהן, להסביר ולפרט לכל אחת מה בדיוק אתם מחפשים, אחר כך להמתין ולקוות שיחזרו אליכם, לברור בין שלל הבטחות והצעות מחיר, להתמקח, לוודא שהכל כלול, לסגור פינות ולבסוף, לא לשכוח להחזיק אצבעות חזק שביום הנסיעה הרכב יגיע והכל יעבוד כפי שהובטח. הותשתם רק מלחשוב על זה? אל דאגה! מהיום יש דרך יעילה וטובה לסגור הסעה, גם לחרמון! Smartbus הקימה במיוחד עבורכם מאגר איכותי ואמין של מגוון עסקים המציעים שירותי הסעות בישראל. באמצעות המערכת החכמה שיצרה Smartbus תוכלו לבחור את ההסעה שלכם ולקבל את הצעת המחיר הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם בלי בלגאן ובלי כאב ראש!  

נשמע נהדר! איך זה עובד?

Smartbus עושה את העבודה הקשה עבורכם ולכן כל מה שנותר לכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לציין את נקודת המוצא שלכם והיעד – חרמון, להוסיף את עצירות הביניים שלכם (תוכלו לאסוף את החברים או המשפחה מכל מקום בארץ או סתם לעבור דרך הכנרת או מטולה) ולבחור את שעת היציאה. תוך פחות מדקה תקבלו את ההצעה הזולה ביותר בארץ. כעת יהיה עליכם רק לבחור את הרכב המתאים לכם ולאשר. הנהג שהזמנתם ימתין לכם ביום היציאה, במיקום ובשעה שהזמנתם.

נוסעים לגלוש בחרמון? גלשו קודם לאתר Smartbus, סגרו הסעה עוד היום בקלות ובמהירות והבטיחו לעצמכם נסיעה חלקה, עד החרמון!

אתם יכולים גם להשאיר לנו הודעה ונשמח לחזור אליכם!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.