מקובל לומר שמלאכתם של צדיקים נעשית על ידי אחרים.  במקרה שלכם, זה נכון – Smartbus עושה בשבילכם את העבודה ומארגנת עבורכם הסעה לקברי צדיקים!

צדיק וטוב לו

ארץ ישראל התברכה בשלל אתרים דתיים והיסטוריים. בין אלה ניתן למצוא גם את קברי הצדיקים הרבים והחשובים המצויים בה. כיום, הביקור בקברי צדיקים חוצה קהלים ועדות ונוגע באנשים מכל קשת החברה הישראלית. הביקור בחלקת הקבר משלב מסורת ורוחניות ומספק חוויה עוצמתית ומטלטלת גם עבור הציניקנים הגדולים ביותר. מבקרים רבים מתארים את תחושת החיבור והאחדות האופפת את השהות והתפילה המשותפת בקבר הצדיק. אחרים יודעים לספר על הניסים הפרטיים שקרו להם או לקרובים להם בעקבות הביקור וכולם יחד נושאים בתוכם, גם זמן רב לאחר שיצאו ממתחם הקבר, את תחושת האופוריה והתקווה שקיבלו בו.

מהן האפשרויות?

בשל היותו של הביקור בקברי צדיקים מושך ומסקרן עבור קהלים רבים, הוא מהווה אפשרות נהדרת לפעילות משותפת במסגרות שונות. מקומות עבודה רבים כיום מציעים לעובדיהם סיור בין קברי צדיקים באזור הצפון. חברות שחוגגות לחברתן שמתחתנת יכולות לנסוע יחד ולציין את המאורע בטיול ותפילה משותפת לזיווג או לפריון בקברו של רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה, בני זוג המבקשים בריאות ופרנסה טובה ירצו לפקוד ודאי את קבר שמעון הצדיק בירושלים ומי לא ירצה לקחת חלק בהילולא המפורסמת בקברו של רבי שמעון בר יוחאי במירון.  

Smartbus סוגרת לכם את ההסעה

הנסיעה אל קבר הצדיק היא הזדמנות מצוינת להכנה פרטית או משותפת לקראת החוויה. מסיבה זו הדרך הנכונה ביותר היא לדאוג להסעה שתבטיח לכם נסיעה בטוחה ושקטה עד לקבר הצדיק. כיום, אין צורך להעכיר את שלוותכם בהתעסקות עם שלל חברות הסעות ואלפי הצעות לא רלוונטיות. כנסו עוד היום לאתר Smartbus, הזינו את פרטי הנסיעה שלכם בקלות ובפשטות קבלו את ההצעה הטובה והמשתלמת להסעה לקברי צדיקים והזמינו את ההסעה שבנויה בדיוק למידות שלכם! זקוקים למיניבוס ל-20 אנשים? רוצים לארגן הסעה למירון? מעוניינים לערוך סיור בין כמה קברי צדיקים באותו היום? לשלב בדרך שלכם גם סיור בעיר העתיקה בצפת?עם Smartbus זה פשוט!

נוסעים לביקור בקברי צדיקים? השאירו את התפילות והתקוות לדברים החשובים באמת. את ההסעה סוגרים עם Smartbus!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.