יורדים לים המלח רק עם smartbus

גם בארגון הסעה אל המקום הכי נמוך בעולם, SmartBus שומרת עבורכם על הסטנדרט הגבוה ביותר! השאירו ל- SmartBus לדאוג לכם להסעה המשתלמת ביותר לים המלח ובואו לביקור שכולו בריאות ושלווה!

על בוץ, מינרלים וקסם מדברי

אין ספק שאחד המקומות שנמצאים בכל רשימת ה"מוכרחים לראות" של ישראל הוא ים המלח, ולא לחינם. מעבר לזה שהוא מחזיק בתואר המקום הנמוך ביותר בעולם, מדובר בפנינת טבע מיוחדת במינה שמיליוני אנשים מכל רחבי העולם נוהרים אליה. בואו גם אתם לצוף בים עשיר במלחים ומינרלים, להימרח בבוץ שסגולותיו נודעות בעולם כולו וכל זה כשאתם מוקפים בנוף מדברי עוצר נשימה ובשקט ושלווה שממלאים את הנפש. ארגנו הסעה עוד היום עם  SmartBus וגלו כיצד כל הטוב הזה נמצא ממש מעבר לפינה!

כיצד SmartBus עוזרת לכם?

עד היום ארגון הסעה היה כרוך בבזבוז זמן רב והתעסקויות מתישות שרק המחשבה עליהם הייתה מוסיפה לכם כמה קמטים במצח. בזכות SmartBus תוכלו לארגן את ההסעה שלכם לים המלח בלא יותר מ-30 שניות, בלי כאבי ראש, בלי מאות הצעות מחיר, בלי עשרות טלפונים. SmartBus סיננה במיוחד עבורכם את העסקים המציעים שירותי הסעות ברחבי הארץ והיא מאפשרת רק לנהגים האיכותיים ביותר להציע לכם הצעות מחיר. באמצעות המערכת החכמה של SmartBus, תוכלו לבחור בקלות באתר את ההסעה שלכם לים המלח ולקבל את הצעת המחיר הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם. אז במקום לשקוע בבוץ של ארגון הסעה, סעו למרוח את עצמכם בבוץ בים המלח!

איך זה עובד?

פשוט מאוד! כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר SmartBus, לציין את נקודת המוצא שלכם והיעד שלכם בים המלח, להוסיף את עצירות הביניים שלכם (כמו לדוגמה המעיין החם שאספתם עליו מודיעין מיוחד מהבת דודה של החברה מהלימודים) ולבחור את שעת היציאה. תוך פחות מדקה תקבלו את ההצעה הזולה ביותר בארץ הישר אל המחשב שלכם. כעת המערכת תיתן לכם אפשרות לבחור את הרכב המתאים בדיוק לצרכים שלכם (מרכב פרטי ועד צי אוטובוסים), לאשר וזה הכל! ההסעה שהזמנתם תמתין לכם ביום היציאה, במיקום ובשעה שהזמנתם!

אז עשו משהו טוב עבור עצמכם, סגרו הסעה לים המלח עם Smartbus!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.