יוצאים לטיול עם החבר'ה ומשאירים את הרכב בבית

מפנטזים על טיול משותף של כל החבר'ה יחד, כמו בימים הטובים? סוגרים את ההסעה הכי משתלמת עבורכם באתר SMARTBUS ונוסעים באווירה משוחררת מדאגות!

חברים טובים באמצע הדרך

זוכרים כמה צחקתם בטיול השנתי של כיתה יא' כשמרחתם על עידו משחת שיניים אחרי שנרדם באוטובוס? כמה הייתם מאושרים כשקיבלתם כל הצוות חמשוש צ'ופר? ומה עם הטיול אחרי צבא, כשרק העובדה שהייתם שם כל החברים יחד החזיקה אותך ברגעים הכי קשים בטרק בנפאל? או כשגנבו לך את התיק עם המצלמה השווה בדרום אמריקה? טיולים עם החבר'ה הם הבטחה לחוויה בלתי נשכחת. המקור לבדיחות הפנימיות שמלוות אתכם שנים, הזדמנות להתגבש, להתקרב, לעבור את הדברים המשמעותיים ביותר יחד ולהרגיש הכי טוב וטבעי שרק אפשר.

הסעה אידיאלית לטיול עם החבר'ה

בחיי היומיום כל אחד מאיתנו טרוד ועסוק בענייניו וכל כך קשה למצוא זמן, לתאם ולארגן מפגש עם כולם יחד. לכן, כל הזדמנות לזמן איכות משותף היא יקרה כל כך. עבור רובנו, עצם ההתעסקות בשאלה מי יביא את האוטו, הטרחה שבנהיגה, חיפוש חנייה, התחשבנויות על דלק, והמחשבות על לכלוך ובלאי לרכב מעיבים מאוד על השחרור וההנאה. וכל זה עוד לפני שדיברנו על זה שעד שאתם נפגשים ברור שבא לכם לשתות ולהשתולל ולחזור גמורים לחלוטין מעייפות. אז מנעו מעצמכם את המחשבות המטרידות – בארגון טיול עם החברים סוגרים הסעה בקלות דרך אתר Smartbus ונוסעים באווירה של חופש אמיתי.

אז מה SMARTBUS עושה עבורכם?

SMARTBUS סיננה עבורכם את העסקים המציעים שירותי הסעות ברחבי הארץ והיא מאפשרת רק לנהגים האיכותיים ביותר להציע לכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם – גם הסעה של 20 איש! כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר SMARTBUS, לציין את נקודת המוצא שלכם והיעד, להוסיף את עצירות ביניים (אולי תרצו לאסוף כל אחד מהבית, או מעיר אחרת) ולבחור את שעת היציאה ותוך פחות מדקה תקבלו את ההצעה הזולה ביותר בארץ. כעת רק נותר לכם לבחור את הרכב וזה הכל! הנהג שלכם ימתין לכם ביום היציאה בשעה ובמקום שקבעתם, וכן, הוא חברמן.

לא מתפשרים על החבר'ה – הסעה סוגרים עם SMARTBUS!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.