מארגנים הסעה? עם Smartbus תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של סוגי רכבים את הרכב שיתאים בדיוק לצרכים שלכם – ובמחיר שהוא בול מה שאתם מחפשים!

חלק חשוב ביותר בתכנון הסעה הוא בחירת הרכב המתאים לצרכי הנסיעה שלכם. בכל תכנון נסיעה  משתנים רבים שיש לקחת בחשבון, החל מכמות הנוסעים כמו גם מטרת הנסיעה, אופי הנסיעה ועד לצרכיהם המיוחדים של הנוסעים. בשוק ההסעות בישראל קיימים סוגים שונים של רכבים, ולכל רכב מאפיינים שונים. כאשר אתם פונים בנפרד לחברות נסיעות אתם מקבלים כל כך הרבה מידע מיותר, לעיתים סותר ולא רלוונטי, אפשר להסתחרר רק מלחשוב על ההשוואות המסובכות שתאלצו לעשות.  

אל תוותרו על ההשוואה!

המערכת החכמה שתכננה עבורכם Smartbus נותנת לכם את כל אפשרויות הסינון ואת כל המידע שאתם צריכים בצורה פשוטה וברורה כך שאתם יכולים לערוך השוואה אמיתית בין מגוון האפשרויות העומדות בפניכם. מעוניינים לנסוע לבד ברכב פרטי? לנסוע כל המשרד יחד במיניבוס 20 איש VIP ? אולי יצא לכם משתלם יותר לקחת שני וואנים עם מערכת שמע וטלוויזיה? או אולי אתם בכלל זקוקים לאוטובוס עם נהג מורשה תלמידים? אין בעיה! Smartbus עושה לכם את העבודה קלה ופורטת עבורכם את כל אפשרויות הרכבים הקיימים עבור הנסיעה שלכם והכי חשוב, מציגה לכם את המחיר של כל אחת מהאפשרויות הללו, כך שאתם יכולים להיות שקטים שבחרתם נכון.  

רגע, איך זה עובד?

כשתכנסו למערכת של Smartbus, מיד אחרי שתבחרו את מסלול הנסיעה שלכם, הצעות המחיר הטובות ביותר שקיבלתם יופיעו באפשרויות ההזמנה שלכם ביחס לכל סוג רכב בנפרד. בשלב זה תוכלו לבחור בסוג הרכב המסוים ובכמות הרכבים הרצויה לכם. בנוסף, Smartbus יצרה עבורכם מערכת סינון מתקדמת בהתאם למאפייני הרכב והנהג – WiFi, מיזוג אוויר, מעלון לנכים, רכב אשכול, נהג שומר שבת ועוד – כך שתוכלו לסנן את התוצאות שהתקבלו ולראות את סוגי הרכבים המתאימים לכם בלבד! זה כל כך פשוט!

אז מהיום סוגרים על רכב ההסעות המושלם עבורכם ב- Smartbus, נשמח לעמוד לשירותכם!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.