מתי בפעם האחרונה ראית איזו הופעה טובה?

רוצה להגיע עם כל החברים להופעה, לשיר יחד בקולי קולות את כל השירים, לשתות בירה טובה ולהתמסר עד אור הבוקר למוסיקה שעושה לך הכי טוב על הלב? עם SMARTBUS, זה אפשרי!

הניגון של הלב

מה לא נאמר או נכתב על מוזיקה? מוזיקה היא מקור בלתי נדלה לביטוי והתחברות לרגשות שלנו. היא משמחת ומקפיצה אותנו ברגעים של שמחה, גורמת לנו להזיל דמעה כשהיא פורטת על רגש עצוב או נוסטלגי וממלאת לנו את הלב ברומנטיקה כשהיא מזכירה לנו אהוב או אהובה. כפי שאמר ניטשה "ללא מוזיקה, החיים היו טעות". ואכן, לכל אחד מאיתנו ישנם שירים, זמרים ולהקות שמהווים את ה"פסקול" של החיים שלו או שלה, שמזכירים לנו תקופות, אנשים ונופים, שמנחמים אותנו בתקופות קשות. מי שצפה באמן אהוב בהופעה חיה, יודע שכל התחושות האלה ביחס למוזיקה מתעצמות ומגיעות לשיאן.   

להתמסר לחוויה

הופעה היא מעין מסע אינטימי שאנחנו עוברים עם המוזיקאי והקהל. כשהיא טובה, היא גורמת לזמן בחוץ לעצור מלכת, מביאה אותנו לשיאי רגש, משחררת, משמחת ומשאירה אותנו בסיומה בתחושת אופוריה. לרוב אנחנו מתכננים מראש את ערב ההופעה וחושבים על הפרטים. אנחנו חושבים מיהם האנשים שאיתם נרצה לחלוק את החוויה, האם נלבש את חולצת הגרופית מכיתה ט' ואיזה שיר הכי נרצה לשמוע. מהר מאוד חודרות לתודעה גם המחשבות על פרטים טכניים – איך נגיע, איפה נחנה, ואולי בכלל כדאי הפעם לוותר על הבירה וההדרן? למה לכם להעיב על הקסם של ההופעה עם הרהורים מיותרים? עם SMARTBUS אתם יכולים לנסוע יחד עם כל החברים ולהשאיר את הרכב ואת הדאגות בבית!

כיצד SMARTBUS עוזרת לכם בדרך להופעה?

באתר SMARTBUS תוכלו להזמין הסעה בקלות וביעילות, גם להופעה. SMARTBUS עורכת עבורכם סינון ומאפשרת רק לנהגים האיכותיים ביותר להציע לכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. תוכלו לבצע הזמנת הסעות לזאפה, הסעות לאשדוד, להיכל התרבות או הסעות בארץ בכל מקום או יעד שתבחרו. עם SMARTBUS תוכלו לבחור מיניבוס הסעות להופעה אינטימית או אוטובוס הסעות להופעה של אמן בינלאומי באצטדיון. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המסלול והמועד בהתאם להופעה שלכם ותקבלו מיד הצעת מחיר זולה ומשתלמת ביותר להסעה.  

SMARTBUS – ההתרגשות שבהזמנת הסעה!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.