פתרון התחבורה שלכם לסוף השבוע

סוף השבוע כבר כאן, סוף סוף יש לכם זמן פנוי ומלא תכניות, אבל אין לכם איך לממש אותן כי אין תחבורה ציבורית? SMARTBUS דואגת לכם להסעה!

יום שישי, את יודעת

סוף השבוע שוב קרב ואיתו הלבטים הקבועים – כיצד נבלה את הזמן הפנוי המועט שיש לנו, את אותן שעות בודדות של מנוחה ושבירת שגרה.
הגלגלים בראש עובדים במלוא המרץ – האם מתחשק לנו להישאר בבית, לשבת של בטלה חורפית ומרתון סדרות תחת השמיכה, או שאולי כדאי לנצל את הימים שאחרי הגשם לטיול פריחה בדרום.
אולי בעצם ניסע לבקר את הסבתא מחיפה שהבטחנו לבקר גם בשבוע שעבר, או דווקא את החברים שעברו לא מזמן לגור במושב.
ובכלל, אולי אפשר לשלב את סבתא עם ביקור בחרמון?

יש אלטרנטיבה לתחבורה הציבורית

ממש כשאתם כבר מבולבלים לחלוטין מלבטים, אתם נזכרים שאתם חיים במדינת ישראל ולכן לבנות על תחבורה ציבורית זו לא אופציה וגם לרכב עוד לא הצלחתם לחסוך.
אבל, רגע לפני שאתם מקבלים את גורלכם בהכנעה ומכינים את הטרנינג לעוד סוף שבוע מבוזבז, גם הפעם, SMARTBUS מוצאת עבורכם את פתרון מושלם.
במקום להישאר בבית, אספו את המשפחה או החברים, תכננו את  מסלול הנסיעה המתאים לכם, כולל נקודות העצירה בדרך,
הזמינו הסעה זולה ומשתלמת, בקלות ובמהירות דרך אתר SMARTBUS, והבטיחו לעצמכם סוף שבוע מהנה ומשוחרר מדאגות.

איך זה עובד?

פשוט מאוד! המערכת של SMARTBUS עובדת עם שירותי ההסעות האיכותיים ביותר ברחבי הארץ כולל חברות המפעילות הסעות ביום שישי ושבת.
כאשר אתם עושים שימוש באתר SMARTBUS,
אתם מבטיחים לעצמכם שרק חברות ההסעות הטובות ביותר יציעו לכם הצעת מחיר, שתתאים בול בשבילכם. כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לציין את המסלול שלכם לסוף השבוע, לבחור את שעת היציאה ותוך פחות מדקה תקבלו את ההצעה הזולה ביותר בארץ.
כעת המערכת תיתן לכם אפשרות לבחור את הרכב המתאים לתכנונים שלכם, לאשר וזה הכל! ההסעה שהזמנתם תמתין לכם ביום היציאה, במיקום ובשעה שהזמנתם. גם בשישי-שבת!

גם בסוף השבוע – SMARTBUS מסדרת לכם את ההסעה המשלמת ביותר!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.